Як можна знизити рівень вологості в квартирі?

Повітря у вашій квартирі настільки вологе, що темніють стіни близько віконних прорізів, сіріють шпалери, а стіни уражені грибком? Вам потрібно терміново виправляти ситуацію – підсушити повітря та обробити поверхні, постраждалі від вогкості, спеціальним розчином.

Ще один можливий наслідок вогкості в квартирі – неприємний затхлий запах та постійно закладений ніс. Багато людей страждають алергією на вогкість, але не помічають цього, думаючи, що причина алергії криється в чомусь іншому.

У будинках та квартирах з підвищеною вологістю практично неможливо нормально зберігати речі – від підвищеної вологості страждають меблі, її зовнішній вигляд псується, страждає й одяг, який ви зберігаєте в шафах. У запущених випадках вона просочується запахом вогкості всього за кілька днів після прання та прибрати цей аромат можна тільки після того, як ви заново виперете та висушите одяг. Рятує ще й довге провітрювання – як мінімум пару днів на відкритому повітрі. Так що життя в квартирі з підвищеною вологістю – малоприємне заняття.

Як підсушити повітря в приміщенні?

Для того, щоб знизити рівень вологості в приміщенні, потрібно вживати заходів. Хороший варіант – відкрити всі вікна, але це працює влітку. Взимку потрібен осушувач повітря. Купівля техніки для осушення – в будь-якому випадку правильне рішення.

Справа в тому, що вологість повітря дійсно може бути тимчасово знижена, відчинивши всі вікна в квартирі. Але так робити вийде не завжди: на ніч вікна закривати все одно доведеться; влітку є дні, коли йдуть дощі та занадто холодно. Тоді ваше підвіконня та підлогу біля вікна може залити водою, яка потрапляє у відкрите вікно; взимку довго тримати вікна відкритими не вийде – надто холодно. Після покупки осушувача повітря цих проблем можна уникнути.

Як можна знизити рівень вологості в квартирі?

Осушувач – обладнання, яке здатне регулювати та підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщенні. Подібна функція є і в кондиціонерах з клімат-контролем, але осушувач справляється з нею набагато краще.

Це обладнання зазвичай встановлюється на підлогу та буває трьох різновидів:

  • Конденсаційний. Надлишок вологи збирається, і конденсат виноситься за межі приміщення. Можна використовувати там, де температура вище 15 градусів тепла.
  • Адсорбційний - повітря проганяють через адсорбер, де вбирається зайва волога, та випускається назад.
  • Асиміляційний - забезпечує постійний приплив повітря з вулиці, випускаючи вологість з приміщення.

Вибирайте осушувач повітря в залежності від рівня сирості та площі приміщення.

123 просмотра

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!