Переваги та технічні особливості котлів на дровах

Питання з організацією опалення в заміському будинку завжди стояло гостро. Необхідно вибрати такий варіант, щоб він був потужним і економічним. Подібними властивостями володіють газові агрегати, але з підвищенням цін на газ про економічність складно вже говорити. Вигідною альтернативою є твердопаливні котли на дровах.

Переваги котлів на дровах

Застосування дров в якості палива, що не передбачає застаріле пічне опалення, а використання інноваційного обладнання. Подібні котли виділяються компактними розмірами, відмінним дизайном і у них високий ККД. Випускають подібні агрегати багато виробників, але рекомендуємо звернути увагу на моделі котлів Данко. Вони виділяються наступні переваги: ​​

  • Високої потужністю. З їх допомогою можна обігріти не тільки великий будинок, але і офісне приміщення значних обсягів.
  • Простота установки. Для їх установки нічого вигадувати не потрібно. Купуєте агрегат і підключаєте до опалювальної системи.
  • Незалежність від електропостачання. Подібні котли не потребують підключення до енергомережі.
  • Доступність палива. У всіх регіонах нашої країни немає проблем з дровами. Однак дійсно якісні котли можуть працювати не тільки на дровах, але і пеллетах, деревній стружці і т.д.

Недоліків у подібних опалювальних агрегатів немає. Якщо вони грамотно підключені, вони демонструють високу ефективність. Єдине, необхідно підготувати приміщення для зберігання дров. Вони повинні абсолютно сухими, інакше сильно зменшиться ККД.

Вибираємо оптимальний котел на дровах

Вибір оптимальної моделі бажано починати з потужності. Даний параметр можна відшукати в документації до пристрою, представлений він в кіловатах. Одиниця кіловата потужності достатньо для обігріву 10 квадратів приміщення. Так, якщо будинок 150 квадратних метрів, потужність котла повинна бути не менше 15 кВт. Хоча в ідеалі трохи більше, на випадок компенсації тепловтрат. Вони обов'язково будуть, якщо приміщення недостатньо утеплено.

Також необхідно визначитися з матеріалом вироби. Зараз доступні сталеві і чавунні моделі. У кожного варіанту свої переваги і технічні особливості. Однак якщо порівняти їх параметри, чавунні будуть краще. Вони довговічніші і практичніше. Хоча сталеві моделі трохи дешевше, що для багатьох важливий момент. Незалежно від обраної моделі, будь-який котел на дровах Данко ефективно обігріє ваш будинок. Подробиці на сайті https://ligaterm.com.ua/

158 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!