Сучасна агрохімія та її вплив на врожай різних культур та рослин

Секрет вирощування часнику полягає в тому, щоб посадити його в середині жовтня. Весняна посадка можлива в більш теплих районах, але навіть тоді, кращі за розміром цибулини будуть результатом осіннього посіву.

Добре розкопайте грунт до глибини лопати перед посадкою, включивши якомога більше органічної речовини, щоб допомогти дренуванню — часник буде гнити в умовах водозабору. Якщо ви можете придбати або викопати якийсь пісок на цьому етапі, дренаж буде ще краще.

Осінній часник дасть краще головки, але не рекомендується садити його в мокрому саду. Якщо ви живете на вологій ділянці рослини краще садити у піднятих ящиках або ж зачекати весни і тоді все висаджувати культуру.

Часник потребує холодного періоду близько 6 тижнів, де температура ґрунту нижче 10 °. Саме тому ми можемо тільки садити восени або дуже рано навесні. Якщо цього не буде, часник не буде розщеплений на зубки, і ви отримаєте лише одну тверду головку.

Як же правильно підібрати часник для посадки? Перед тим, як посадити часник, важливо вибрати кращі цибулини. Набагато краще купувати гарні сорти і вільні цибулини, ніж користуватися магазинним, купленим часником.

Найчастіше супермаркет пропонує часник, який може мати азіатське походження і може переносити захворювання у ваш сад чи город. У наступні роки ви можете використовувати зубчики з часнику, який ви вирощуєте, поки вони здаються міцними і здоровими.

Не всі зубчики в часниковій колбі придатні для посадки. Вибирайте тільки товсті зовнішні дольки, а не більш тонкі, до центру лампи. З зовнішніх зубчиків переконайтеся, що вони міцні, пухкі і не мають цвілі або темних плям. Не відділяйте зубчики від колби, поки не будете готові посадити, оскільки вони стануть м'якими і схильними до хвороб.

Кожна цибулина буде складатися в середньому з 20 індивідуальних дольок, і саме вони повинні бути індивідуально посаджені. Обережно зніміть зовнішню шкіру з цибулини (не з зубчика) і розділіть її на окремі дольки. Виберіть найбільші із них, які будуть розташована на зовнішній стороні колби.

Нашу компанію tonnaplus.com цікавить агрохімія, тому ми раді будемо допомогти вам виростити своїми власними руками гарний врожай.

В нас є добрі комплексні добрива на відміну від інших мають досить складний склад. Більша частина всіх добрив цього типу вважається сольовою. Якщо говорити більш простою мовою, то це означає, що в їх складі міститься складна суміш із мінеральних солей. Варто зауважити, що такі мінеральні добрива краще всього використовувати тільки на самому початку сезону і в його середині.

Джерело: Tonnaplus

733 просмотра

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии 1

0 Nazar #
сегодня в 08:25