Що таке старіння?

Швидкість і прогресування клітинного старіння може сильно відрізнятись у кожної людини. Але, як правило, протягом довгого часу процеси старіння впливають на клітини кожного головного органу тіла. Зміни можуть початися рано. Деякий вплив на наше здоров'я і функціонування є більш серйозним, ніж інший. Наприклад, у віці 20 років легенева тканина починає втрачати еластичність, і м'язи грудної клітини повільно починають скорочуватись. В результаті, максимальна кількість повітря, яке людина раніше вдихала, зменшується. 


Помочь преодолеть различные психологические проблемы связанные со стареним может профессиональная психологическая помощь.


У кишечнику вироблення травних ферментів зменшується, що впливає на вашу здатність поглинати їжу належним чином і підтримання балансу поживних речовин. Кровоносні судини в вашому серці накопичують жирові відкладення і втрачають гнучкість в тій чи іншій мірі, в результаті того, що як раніше називали "затвердіння артерій" або атеросклерозу. Згодом, вироблення вагінальної рідини зменшується серед жінок, а сексуальні тканини атрофуються. У чоловіків, внаслідок старіння зменшується вироблення сперми і простата може стати збільшеною.

Вчені роблять успіхи про вікові відмінності через нові досліджень, такі як BLSA. Проте, ці дослідження процесу старіння не відповідають на питання про причини вікових змін, а, отже, це питання до сих пір є актуальним. Питання залишаються на самому базовому рівні про те, що викликає старіння в наших тканинах і клітинах, чому це проходить, і які біологічні процеси старіння лежать в основі цих змін. Вчені глибоко зазирають в наші клітини і клітини лабораторних тварин, щоб знайти відповіді на нас хвилюючі питання. Те, що вони дізнаються сьогодні про старіння на клітинному і молекулярному рівнях може, в кінцевому рахунку, привести до появи нових і більш ефективних способів прожити довге та здорове життя.

Щоб дати відповідь питання, чому ж і як ми старіємо, деякі вчені шукають механізми або шляхи в організмі, які призводять до старіння організму. Наші клітини постійно отримують внутрішні сигнали від організму і зовнішні сигнали, тобто поза тілом, що спричиняються в  процесі руху, йдеться про травми, інфекції, стрес, або навіть продукти харчування. Для того, щоб реагувати і пристосовуватися до цих сигналів, клітини посилають і приймають сигнали через біологічні шляхи. Деякі з найбільш поширених приймають участь в обмінних процесах речовин, регуляції генів, а також передачу сигналів. Ці шляхи також можуть бути важливі для старіння. Тому питання глибокого дослідження нашого організму до відкриття найбільших таємниць світу залишається актуальним на цей день. Залишається тільки вірити і надіятись, що колись людина зможе жити значно довше, ніж зараз.

312 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!