Манікюр на дому в компанії "Пилочка"

Кожна з нас вміє доглядати за нігтями: хтось освоїв це на високому рівні, у інших виходить трошки гірше. Яка жінка відмовиться, отримати повний комплекс послуг і відчути естетичну насолоду? У київській компанії «Пилочка» працюють майстри, які на високому рівні обслуговують клієнтів. Основним напрямком діяльності є надання косметичних послуг, що стосуються манікюру, педикюру, воскової депіляції. Працюємо у клієнта вдома, за домовленістю майстер приїде до вас в офіс.

Враження клієнта - насамперед

  • Прибуваємо вчасно. Майстер цінує час і довіру клієнта, тому приїжджає вчасно. Звичайно, авральні моменти ніхто не відміняв, але клієнт не залишиться в цей час в невідомості: наша співробітниця обов'язково передзвонить йому і пояснить причину затримки.
  • Використовуємо сучасні засоби і технології. Гелеві лаки з закріпленням в LED-лампах формують рівно забарвлену поверхню нігтів, завдяки якій на пару тижнів можна забути про чергову зміну лаку. В роботі використовуємо засоби, які доглядають за нігтьової пластиною і кутикулою, а також практично нешкідливі сполуки з видалення кольорового покриття.
  • Здоров'я клієнта не повинно постраждати. Всі інструменти проходять додаткову дезінфікуючу обробку на очах у клієнта. До цього вони піддаються температурному і ультразвуковому очищенню. 
  • Не забуваємо радувати. Завдяки акціям і знижкам ви можете отримати приємний подарунок. Тим, хто вперше замовляє воскову депіляцію, пропонуємо зробити це за півціни.
  • Цінуємо рекомендації. Хвалити себе - це не етично. Набагато правильніше буде презентувати послуги зацікавленим жінкам. Якщо ви зібралися жіночою компанією, щоб поділитися новинами і мило поспілкуватися, запросіть на цю зустріч свого майстра з салону «Пилочка». Ви отримаєте в подарунок манікюр, а решта леді зможу дізнатися про нові тенденції та тренди у сфері догляду за нігтями, а також на практиці побачити результат по догляду та декоративному прикрасі нігтів.

Якщо для вас головне - не статусність салону, а якість отримуваних послуг, не очікування своєї черги, а своєчасно надані послуги, пропонуємо звертатися в компанію «Пилочка».Зв'язатися з нами досить просто. Зайдіть на сайт https://pilochka.kiev.ua/ і протягом 1 хвилини залиште форму-заявку. Вам зателефонують, уточнять, яка послуга потрібна, призначать час для відвідування у вас вдома або ж в зручний час самі приїдуть в офіс. Також ви можете набрати один із вказаних номерів телефону та відразу забронювати дату і час на манікюр, педикюр, покриття нігтів Shellac, гель-лаком, Vinylux. Правильно скоординувавши час, можна відразу замовити дві послуги.

176 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!