Нове життя у житловому комплексі АГАМ

Виявляється, для того, щоб користуватися усіма благами цивілізації і комфортом, не обов"язково жити у центрі столиці. У житловому комплексі «AGAM», який знаходиться поруч із Києвом (усього півтора кілометра) ви знайдете затишок та безліч переваг для всієї родини. Кожен член сім"ї знайде в своїй квартирі улюблене місце. Для діток - це окрема дитяча кімната, для дорослих - можливість запросити багато друзів, для людей похилого віку - відпочити в тиші, для вправної господині - нова кухня з новими сучасними можливостями.

Перші власники квартир зможуть заселитися вже в 4-му кварталі 2017-го року. З цього часу вони почнуть нове комфортне та, що дуже важливо, безпечне життя. Це найкращі квартири в Крюківщині.

Новобудова, введена в експлуатацію буде мати такі характеристики:

Три секціі у житловому будинку.
1-ий поверх впорядкований необхідними місцями громадського призначення: супермаркетом, непродовольчими магазинами, аптекою, банком, спорт-клубом, кафе.

Територія комплексу впорядкована: паркінгом для машин, дитячим майданчиком для діток, парковою зоною для відпочинку всією сім"єю, доріжками для велосипедистів, місцями для прогулянок, тенісним кордом, для любителів спорту.

Фасад будинку і територія освітлюється, що дає можливість прогулюватися у вечірній час.
Житловий комплекс має мету розвиватися та будуватися далі, що ні в якому разі не буде заважати вже існуючим господарям квартир.

Зовнішня інфраструктура комплексу також дуже розвинена: на відстані 500 метрів від новобудови є школа та дитячий садочок, а до таких супермаркетів, як Новус, Фора, близько 150-ти метрів. Великі покупки робити також дуже легко - недалеко розташовані Епіцентр та Метро.

З житлового комплексу зручно виїхати у Київ, або у місто Вишневе, адже від зупинки громадського транспорту його відділяє кілька метрів.

Головними перевагами житлового комплексу «AGAM є те, що будь-яка людина, незалежно від віку та можливостей знайде тут спокій та комфорт. Доказом цьому є доступна ціна, вдале розташування з гарним краєвидом, розумне впорядкування всередині та ззовні, сучасні технології.

Приємним доповненням є розстрочка, яка дає можливість придбати житло у житловому комплексі Агам усім охочим. Не зволікайте якнайшвидше стати господарем своєї квартири.

Завітайте до сайту - http://agam.kiev.ua/.

83 просмотра

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Видеоролики по теме

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!