Оцінка нерухомості: квартир, землі, будинків

Послуга із оцінки нерухомості в Україні є досить актуальною послугою. Ви продаєте чи купуєте, даруєте чи успадковуєте в нотаріуса майно – Вам потрібна оцінка нерухомості. Якщо Вам потрібно отримати кредит під заставу, то Вам теж потрібна експертна незалежна оцінка. Сьогодні експертна оцінка потрібна для наступних цілей: нотаріальні оформлення, юридичні операції, для пред’явлення в суді, для банку, для страхування, посольства, соціальних служб, бухгалтерського та податкового обліку.

Вартість такої послуги встановлюється індивідуально – тут все залежить від складності роботи. Вартість типових робіт, наприклад щодо оцінки квартири для нотаріуса, можна знайти на сторінках будь якого сайту оціночної компанії.

Терміни виготовлення звіту із експертної оцінки нерухомості встановлюються індивідуально. Орієнтовна вартість оцінки типових об’єктів складає приблизно один робочий день.

Перед тим як замовляти оцінку, радимо Вам підготувати всі необхідні документи: правовстановлюючі документи (свідоцтво про право власності, договір дарування, договір купівлі-продажу, договір міни, заповіт, договір про спадщину), технічна документація на будинок (технічний паспорт БТІ, інвентаризаційна документація), паспорт замовника або свідоцтво про реєстрацію юридичної особи (виписка, витяг).

Експертна оцінка нерухомості для всіх цілей

Для того, щоб дізнатися скільки буде коштувати оцінка обладнання http://ua.khoriv.kiev.ua/nezalezhna-ocinka/ocinka-obladnannya/, Вам краще підготувати список із переліком цього майна та надати оцінювачу. Маючи список обладнання, оцінювач зможн вказати терміни та вартість послуги із експертної незалежної оцінки.

Якщо Вам потрібна оцінка для суду чи банку, домовтесь із оцінювачем про виїзд та огляд Вашого майна – це буде додатковою перевагою в суді чи банку. Адже в таких випадках Вам потрібна обґрунтована ринкова вартість вашого об’єкту оцінки, а огляд та фото фіксація буде додатковим аргументом у вказаній вартості в звіті про оцінку. Ця послуга, тобто виїзд оцінювача, оплачується додатково.

Якщо Вам потрібно встановити вартість майна на минувшу дату, то така послуга буде називатися «ретроспективою». Ретроспектива є більш складнішою роботою та оплачується додатково. Використовується така робота досить часто в випадках спорів, у тому числі через суд.

Джерело інформації: оціночна компанія Хорив http://www.khoriv.kiev.ua/

96 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!