Головне за день – новини столиці на порталі «Столичний регіон»

Інтернет-ресурс «Столичний регіон» допомагає мешканцям Києва та передмістя слідкувати за нововведеннями в органах місцевого самоврядування, в житлово-комунальній сфері, та не пропускати найцікавіших культурних заходів та фестивалів, що відбуваються в нашому краї.

Ми досить молоде видання, але вже маємо немаленьку аудиторію та пишаємося, тим що наша «політика» стала до вподоби широкому колу читачів. Серед них присутні не тільки жителі регіону, а й гості міста, що цікавляться інфраструктурою чи найближчими культурними подіями. Проте, насамперед, ми позиціонуємо себе, як інструмент полегшення пошуку важливих змін в місцевій інфраструктурі та економії часу жителів.

З нашою допомогою ви зможете дізнатися також про стан справ в медичних та освітньо- просвітницьких закладах, про вплив, безпосередньо на наше життя, нових реформ та законів і ще багато інших новин. Щоб максимально спростити ваш пошук, вся інформація, що надходить до нас розподіляється по спеціальним рубрикам і це значно заощаджує дорогоцінний час наших читачів. А скориставшись кнопкою «Міста», ви можете відфільтрувати інформацію по населеному пункту, що також звільняє вас від марного блукання по сторінкам.

Окремо хочеться виділити рубрику «Люди», яка на перший погляд, не представляє собою необхідну інформацію, проте при найближчому розгляді ви зрозумієте чому вона настільки особлива для нас. Тут публікуються історії видатних і надихаючих своїм прикладом мешканців нашого регіону. Деякі з них вже пішли з життя, проте більша частина наші сучасники, що не може не привертати вашу увагу і не надавати надії на краще, адже саме людина та її справи можуть бути натхненням не тільки для нас, а й особливо для наших нащадків.

Якщо вам є що порадити нам, чи можливо ви хочете, щоб ми висвітлили якусь цікаву подію нашого краю, ви можете залишити свій коментар на нашому порталі, а редакторі зв’яжуться з вами зручним способом. При цьому ваша адреса не вказується публічно.

Стаття буде обов’язково надрукована, за умовою, що вона відповідає нашим умовам публікації і є правдивою. Це правило дійсне для будь-якої інформації, що надходить до нас. Таким чином, ми залишаємося впевненими в достовірності нашого контенту і підтримуємо репутацію незалежного інформаційного видання. Приєднуйтесь до нашої громади і залишайтеся в курсі останніх подій столиці та регіону!

Джерело: Stolychno

95 просмотров

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!