Перелік документів для оформлення посвідки на проживання в Україні

Коли постає питання довготривалого або безперервного перебування нерезидента України на території держави, слід уважно та відповідально поставитися до питання легалізації проживання закордоном. Залежно від необхідних умов іноземець може обрати один із кількох варіантів узаконення процедури: отримання громадянства України, оформлення тимчасової або постійної посвідки на проживання або дозволу на імміграцію на територію держави.

Отримання дозволу на імміграцію в Україну для іноземного громадянина – це можливість легального довготривалого місцезнаходження на території держави. Таким чином, у цьому випадку нерезидент країни здобуває право на постійне проживання та перебування у її межах без обмежень, тобто право на імміграцію в Україну.

Якщо говорити про вимоги до процедури оформлення документу, то, перш за все, слід зазначити про необхідність збору та підготовки потрібного пакету документів. Наголошуємо, що їхній перелік не є єдино фіксованим, а встановлюється персоналізовано для кожного випадку. Таким чином, можна говорити про важливість індивідуального підходу до процедури отримання дозволу на імміграцію для громадянина тієї чи іншої держави. Проте, варто наголосити на тому моменті, що певні документи та довідки будуть необхідними незалежно від конкретної ситуації. Серед таких можна виокремити наступні:

  • заява резидента іноземної країни на отримання дозволу на імміграцію в Україну;
  • паспорт або інший документ, який засвідчує особу іноземця;
  • виписка з місця проживання іммігранта;
  • довідка про склад сім’ї;
  • ідентифікаційний код (за наявності);
  • фотографії на матовому папері;
  • документальне підтвердження легальності підстави на імміграцію на територію України або імміграційної категорії нерезидента держави;
  • довідка про відсутність судимості та алкогольної і наркотичної залежностей;
  • свідоцтво про укладання шлюбу (за наявності) тощо.

Також слід зазначити, що процес отримання дозволу на імміграцію (як і посвідки на тимчасове проживання) на територію України передбачає виключно особисту процедуру подачі заяви та необхідних документів. Окремо слід приділити увагу наступному моменту: дозвіл на імміграцію, на відміну від посвідки на постійне проживання, має обмежений термін дії. Таким чином, варто пам’ятати про необхідність щорічного пролонгування юридичної сили документу.

З метою отримання персоналізованої інформації (вартість отримання документу, термін оформлення дозволу, нюанси проходження процедури отримання дозволу на імміграцію тощо) пропонуємо Вам звернутися до нашої консультаційної служби. Наші фахівці нададуть Вам вичерпні відповіді на хвилюючі Вас запитання, а також допоможуть розібратися в індивідуальних тонкощах процедури оформлення дозволу на імміграцію для нерезидента України.

Ми допоможемо іноземному громадянину отримати дозвіл на імміграцію в Україну в найкоротші терміни та за доступною ціною!

154 просмотра

Рейтинг: 0 Голосов: 0

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!